КИЇВ (QHA) -

Марк Фейгін, якого напередодні позбавили статусу адвоката, заявив в ефірі Радіо Hayat, що хоча він тепер не може захищати інтереси українського журналіста Романа Сущенка, він через другого адвоката, який вів разом з ним справу, буде вибудовувати стратегію захисту.

За словами Фейгіна, "страхувальний адвокат" з першого дня разом з ним веде справу Сущенка. Щоправда, називати його ім'я Фейгін відмовився.

— Я не засвічував його прізвище, щоб одночасно одразу двох не позбавили адвокатського статусу. І зараз не хочу називати його прізвища, однак я буду здійснювати тактику, стратегію захисту, виступати публічно від його імені. Так що юридичною допомогою Роман повністю забезпечений, — зазначив він.

Коментуючи ситуацію в Криму, він зазначив, що кримським татарам варто бути готовими до важкого періоду в своїй історії.

За його словами, чергове обрання Володимира Путіна президентом РФ на шестирічний термін призведе до погіршення становища кримськотатарського народу.

— Ситуація буде погіршуватися. Крим перетворять на резервацію. Суди там уже повністю стали репресивним органом, потрібно приготуватися до важкого періоду історії кримських татар, — сказав він.

Фейгін також зазначив, що підтримує зв'язок зі своїми кримськими колегами — Емілем Курбедіновим та Едемом Семедляєвим.

Говорячи про позбавлення його адвокатської діяльності, Фейгін зазначив, що має намір оскаржити це рішення, хоча і не вірить, що підконтрольний владі РФ суд ухвалить об'єктивне рішення.

Нагадаємо, QHA писало, що до Адвокатської палати Москви надійшла скарга на Марка Фейгіна. Адвокат переконаний, що людина, яка намагається таким чином усунути його від професійної діяльності, є агентом Кремля. Скаргу на адвоката написав відомий блогер Анатолій Шарій.

QHA