ФЕОДОСІЯ/КЕФЕ (QHA) -

 

Засновник феодосійської газети "Місто 24" Максим Онищенко заявив, що у виданні не звільняли співробітників у зв'язку із публікацією статті про будинок у Коктебелі, який, ймовірно, належить гендиректору МІА «Россия сегодня» Дмитру Кисельову.

— Ніхто нікого не звільняв. Статті про віллу Дмитра Кисельова не було в газеті, була стаття про будівництво на складних рельєфних ділянках, — сказав Онищенко.

За його словами, частину тиражу вилучили через претензії рекламодавця.

— Рекламодавець висунув нам претензії через те, що світ побачив номер з незатвердженим заголовком їхньої рекламної статті, тому, за згодою сторін, для задоволення вимог наших партнерів, ми вилучили частину номера, саме частину, а не увесь тираж. У багатьох точках Феодосії газету продовжували продавати у штатному режимі.

 

Раніше повідомлялося, що у Феодосії вилучили тираж газети «Город24», в якій опублікували статтю про будинок гендиректора МІА «Россия сегодня» Дмитра Кисельова у Коктебелі. Як повідомлялося, після публікації матеріалу в друкованій версії видання, в електронній версії замість нього розмістили рекламний блок.

 

Джерело: gorod24

QHA