КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратури України здійснює досудове розслідування в рамках кримінального провадження за фактом незаконного будівництва об'єкта інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі у Києві, повідомляє сайт відомства.

ГПУ має докази вчинення колишніми посадовими особами Київської міської ради кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 298, ст. 356, ч. 1 ст. 358, ч.2 ст. 364, ч. 2 ст. 364-1, ч. 3 ст. 368-4 КК України

— Так, встановлено, що в результаті незаконних дій колишнього київського міського голови Леоніда Черновецького, який діяв в інтересах невстановлених на даний час осіб з найближчого оточення колишнього президента України Віктора Януковича, які проявилися у незаконному вилученні, зміні цільового призначення і передачі особливо цінних земель в оренду для будівництва так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі у Києві, заниженні орендної плати за землю і, як наслідок, знищення об'єкта археологічної спадщини, територіальній громаді і місту Києву завдано збитків на загальну суму понад 250 млн грн, повідомляє Генпрокуратура.

За результатами розслідування вчора, 14 липня, колишньому меру столиці Леоніду Черновецькому в порядку, передбаченому КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні зазначеного вище кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Як раніше повідомлялося, за заявою Генпрокуратури, вона готує гучні процеси проти представників чинної влади.

ФОТО: інтернет

QHA