КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України не має наміру просити суд про повторне обрання запобіжного заходу лідеру партії "Рух нових сил", екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі.

Як заявив генпрокурор, пов'язано це рішення з тим, що політик з'являється на допити.

— Саакашвілі після багатьох дивних акцій все ж почав ходити на допити. Зараз, коли закінчується обраний йому запобіжний захід, ми не будемо його продовжувати, — сказав він.

Також генпрокурор зазначив, що фахівці підтвердили справжність голосів М. Саакашвілі і розшукуваного українського бізнесмена Сергія Курченка, якого пов'язують з колишнім президентом України Віктором Януковичем.

Разом з тим, генеральний прокурор на своїй сторінці у Facebook, коментуючи проведений напередодні марш прихильників грузинського президента, заявив, що мітинги за гроші Курченка є аморальними.

Нагадаємо, вчора журналіст Андрій Дзіндзя опублікував відео, на якому, за його словами, зафіксовані учасники акції протесту "Марш за майбутнє", які отримують гроші за акцію, яка відбулася 4 лютого.

Нагадаємо, 4 лютого у Києві відбувся "Марш за майбутнє" прихильників екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Учасники мають намір провести наступну акцію 18 лютого. Мітингувальники закликали Порошенко "прийти у цей день на Майдан і заявити про свою відставку".

QHA