КИЇВ (QHA) -

Представники окупантів з РФ і колаборанти Криму запрошені до Генеральної прокуратури України для отримання нової підозри і проведення з ними слідчих дій. Про це зазначається в документах, опублікованих на офіційному сайті ГПУ 21 лютого.

— Відповідно до вимог ст. 133, 135, 278 КПК України викликається на 27 лютого 2017 року з 9:00 до 18:00 до прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних процесах управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України Кокошко О. В. до кабінета №713 за адресою: вул. Лесі Українки 26-а, м Київ для вручення повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри і за новоб підозрою, а також проведення слідчих дій з вашою участю.

Повістка, опублікована на сайті ГПУ, адресована наступним представникам кримських окупаційних «влади»:

— «глави» Криму і «голови ради міністрів» Криму Сергію Аксьонову,

— екс-«прокурору» Криму, депутату Держдуми Росії Наталії Поклонській,

— «главі законодавчих зборів» Севастополя Юрію Дойникову,

— екс-«начальнику служби безпеки» Криму, нині співробітнику ФСБ Росії Петру Зимі,

— главі «Державної ради» Криму Володимиру Константинову,

— «міністру внутрішніх справ» Криму Сергію Абісову,

— заступнику голови прикордонного управління ФСБ окупантів з Росії в Криму Віктору Мельниченку,

— екс-«першому заступнику голови ради міністрів» Криму Рустаму Теміргалієву,

— екс-«главі законодавчих зборів Севастополя» Олександру Чалому,

— «міністру надзвичайних ситуацій» Криму, начальнику головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій Росії в окупованому Криму Сергію Шахову.

У прокуратурі нагадують, що неявка може бути підставою для початку спеціального (заочного) розслідування щодо підозрюваних.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненко повідомив, що кримський колаборант Аксьонов першим написав заклик до президента РФ Путіна про введення військ до України, однак у Кремлі чекали більш серйозної політичної заяви з України і пізніше до Адміністрації президента РФ надійшов лист до Путіну від Януковича. Дана дія Сергія Аксьонова згідно із законодавством України може бути трактована як державна зрада.

ФОТО: інтернет

QHA