КИЇВ (QHA) -

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс у Раду подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна. Про це він написав у своєму Facebook 29 червня.

— Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешту народного депутата Добкіна, в діях якого вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайства з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у м. Харків, нормативної вартості понад 220 млн грн, — повідомив Луценко.

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган уточнила, що нардепа підозрюють у порушенні ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 р.), передає 112-Україна.

 Крім того, М. Добкін, діючи умисно, повторно, в інтересах голови ОК «Житлобуд-1», сприяв останньому в реалізації злочинного наміру щодо заволодіння земельними ділянками на території м. Харкова шляхом обману, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.5 ст.27, ч.4 ст.190 КК України, уточнила Сарган.

Нагадаємо, що 22 червня з ініціативи генпрокурора Юрія Луценка глава Верховної Ради Андрій Парубій направив п'ять подань про зняття недоторканності з п'яти народних депутатів до регламентного комітету Верховної Ради: депутатів від «Народного фронту» Євгена Дейдея і Максима Полякова, депутата групи «Воля народу» Олексія Довгого, депутата «Радикальної партії» Андрія Лозового та депутата від БПП Борислава Розенблатта.

ФОТО: інтернет

QHA