НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш засудив Північну Корею за черговий запуск балістичної ракети, повідомляється в прес-релізі всесвітньої організації.

Гуттереш не виключає, що запущена КНДР ракета могла бути міжконтинентальної, що «є явним порушенням резолюцій Ради безпеки ООН».

— Керівництво КНДР має в повній мірі дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань і працювати разом з міжнародною спільнотою для вирішення невирішених питань на Корейському півострові, — сказав він.

Генсек ООН також закликав керівництво КНДР відповісти на пропозицію Південної Кореї про відновлення військових та інших контактів з метою зниження напруженості в регіоні.

Як повідомляло QHA, в суботу, 29 липня, Північна Корея заявила про другий успішний запуск міжконтинентальної балістичної ракети «Хвасон-14».

У зоні досяжності запущеної ракети знаходяться США. Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що випробування мало на меті «суворо попередити» Сполучені Штати у відповідь на американські санкції і тиск на Північну Корею.

Джерело: АА

ФОТО: інтернет

QHA