КИЇВ (QHA) -

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав чинного президента Росії Володимира Путіна з перемогою на виборах, проте не згадав про те, що ці вибори були незаконно проведені в окупованому Криму. Про це повідомив віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Twitter.

— Генеральний секретар Ради Європи Ягланд привітав Путіна без єдиного слова про незаконні «вибори» в анексованому Криму. Це настільки ганебно для керівництва органу, покликаного стежити за дотриманням прав людини і верховенством права. Комплексна криза цінностей в Раді Європи, — написав він.

QHA повідомляло, що чинний президент Росії Володимир Путін набрав майже 77% голосів.

Раніше Франція заявила, що не визнає підсумки голосування на виборах президента Росії в анексованому Криму. Париж продовжує наполягати на повному відновленні суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів.

Канада також заявила, що не визнає вибори президента РФ в Криму. Вона засудила їхнє проведення на анексованій території України. У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня.

QHA