МІНСЬК (QHA) -

 

Під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, присвяченій ситуації в ОРДЛО, Росія офіційно заявила про намір визнати результати організованих ними ж "виборів" на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Про це повідомила представник України в гуманітарній робочої підгрупи ТКК Ірина Геращенко в Facebook.

— У Мінську сьогодні відбулося засідання ТКГ і робочих груп. На всіх групах українська сторона порушила питання скасування псевдовиборів, організованих Кремлем на окупованому Донбасі, їх невизнання. РФ офіційно заявили, що визнають результати організованих ними ж "виборів" московських маріонеткових режимів.

За її словами, псевдовибори - це повтор сценарію 2014 року, коли вони привели до зриву мінських переговорів, невиконання Мінських угод і серйозної дестабілізації на Донбасі.

Геращенко також розповіла про заяву спецпредставника головуючого в ОБСЄ Мартіна Сайдік про те, що псевдовибори в ОРДЛО категорично суперечать духу і букві Мінських угод.

 

 


Раніше спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що проведення виборів на окупованих територіях Донбасу, які бойовики терористичних "ДНР" і "ЛНР" запланували на осінь, нелегітимно.

За його словами, вибори можливі, коли на Донбасі не буде самопроголошених республік.

 

QHA