КИЇВ (QHA) -

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликала парламент затвердити заяву до ОБСЄ у зв'язку із незаконним проведенням виборів президента РФ в окупованому Криму. Про це вона повідомила під час засідання Погоджувальної ради.

— Разом з «Опорою» ми підготували проект заяви Верховної Ради в ОБСЄ, до чинного президента ОБСЄ. Я буду просити і Андрія Парубія, і голів фракцій на цьому тижні ухвалити її, тому що цей звіт буде затверджений буквально на днях. І ми маємо жорстко на це реагувати, — зазначила вона.

Геращенко підкреслила, що спостерігачі Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ вдруге не вказали у своєму звіті проведення незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму.

— Хочу звернути увагу на ситуацію, яка відбувається щодо сфальсифікованих виборів президента Росії Путіна в Криму. На жаль, другий раз шановна міжнародна організація, яка здійснює моніторинг за виборами (Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ у своєму звіті щодо президентських виборів в Росії жодного слова не вказала про сфальсифіковані вибори в Криму. Тим самим відбувається «повзуча легалізація» цих сфальсифікованих виборів.

QHA повідомляло, що український сайт Миротворець вніс до своєї бази «міжнародних спостерігачів», які приїхали до окупованого Крим на незаконні вибори президента Росії. У базі опинилися спостерігачі з Кіпру, Італії та Швеції.

QHA