БЕРЛІН (QHA) -

Незважаючи на бажання пом'якшити санкції для Росії у Європі, обмежувальні заходи не будуть зняті, доки агресія РФ проти України не припиниться. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель під час зустрічі зі своїм литовським колегою Лінасом Лінкявічюсом, повідомляє Reuters.

— Ми не на тій позиції, щоб знімати санкції, незважаючи на те, що, ймовірно, всі у Європі хотіли б поліпшення відносин із Росією, повідомив німецький дипломат.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель зазначала, що антиросійські санкції залишаються чинними у повній мірі у зв'язку із тим, що Мінські угоди Росією не виконуються.

Федеральний міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель прибуде до Києва 2 березня із дводенним робочим візитом.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель раніше висловлювала серйозну стурбованість нехтуванням режимом припинення вогню від проросійських бойовиків на Донбасі і атакою на Авдіївку, яка призвела до загибелі українських військовослужбовців.

ФОТО: інтернет

QHA