АНКАРА (QHA) -

Сьогодні в Анкарі відбулася зустріч Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, посла України в Туреччині Андрія Сибіги зі спікером Великих національних зборів Туреччини Ісмаїлом Кахраманом і главою комітету із зовнішніх зв'язків Великих національних зборів Туреччини Волканом Бозкіром, повідомляє кореспондент QHA.

У зустрічі також взяли участь заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз, перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та інші.

Зустріч, яка почалася о 10:00, тривала 45 хвилин. Після зустрічі Мустафа Джемілєв взяв участь у засіданні україно-турецької парламентської групи.

Сьогодні також заплановані ряд зустрічей Джемілєва з вищим політичним керівництвом Турецької Республіки та представниками кримськотатарської діаспори країни, інтерв'ю провідним турецьким ЗМІ і участь в передпрем'єрному показі фільму «Киборги».

Нагадаємо, вчора у рамках робочого візиту до Туреччини міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь в церемонії відкриття в Анкарі оновленого консульського відділу посольства України в Турецькій Республіці.

Як розповів QHA перший секретар посольства України в Туреччині з консульських питань В'ячеслав Хоменко, серед оновлень — онлайн-реєстрація за місцем проживання. Тепер кожен громадянин за місцем проживання може зайти на сайт, заповнити заяву, отримати повний пакет документів і «зареєструватися онлайн на ту чи іншу консульську дію, де б він не перебував у Туреччині».

QHA