ЛОНДОН (QHA) -

Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Великобританії Боріс Джонсон закликав притягнути до відповідальності винних у вбивстві журналіста Аркадія Бабченка у Києві. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Він зазначив, що шокований вбивством опозиційного журналіста.

— Шокований, дізнавшись, що ще один опозиційний російський журналіст Аркадій Бабченко вбитий. Ми маємо захищати свободу слова і вкрай важливо, щоб винні особи зараз були притягнуті до відповідальності, — написав він.

QHA повідомляло, що у Києві застрелили російського журналіста Аркадія Бабченка.

В ОБСЄ відреагували на вбивство журналіста у Києві і закликали українських правоохоронців негайно розслідувати цю подію.

У свою чергу, Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом вбивства Аркадія Бабченка. У РФ додали, що не залишать без уваги вбивства громадян Росії в Україні.

Пізніше у Києві поблизу будівлі посольства РФ відбувся пікет у зв'язку із вбивством журналіста. На стіни будівлі наклеїли фотографії Аркадія Бабченка.

Пізніше Литва і Швеція закликали покарати вбивць Бабченка.

Нагадаємо, Бабченко був російським письменником і журналістом, військовим кореспондентом. У грудні 2016 року він заявив про катастрофу Ту-154 і про те, що артисти ансамблю імені Александрова, які летіли в Сирію, не гідні жалю. Після цих слів на журналіста посипалися погрози.

21 лютого 2017 року Бабченко повідомив про те, що у зв'язку із погрозами, які неодноразово надходили на його адресу і на адресу його родини, вирішив тимчасово залишити Росію і переїхав до Праги. З серпня 2017 року Бабченко живуц Києві, а в жовтні минулого року став ведучим програми «Prime: Бабченко» кримськотатарського телеканалу ATR.

QHA