СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Громадський захисник українського активіста Володимира Балуха, Архієпископ Сімферопольський і Кримський Української православної церкви Київського патріархату Климент написав звернення до президента РФ Володимира Путіна.

У зверненні Архиєпископ просить главу РФ звільнити Олега Сенцова, Володимира Балуха, Олександра Кольченка, Олексія Чірнія, Ігоря Мовенка і Олександра Костенка.

Климент заявив, що чекає від Путіна "правильного рішення, від якого залежить життя Нескорених Українців Криму".

— Багато років народ України жив в умовах політичних репресій і переслідувань. Які б не були наміри тих, хто організовував ці злочини, їм не вдалося знищити вільну думку і вільне слово, національну свідомість і національну гордість, гідність і генетичну пам'ять народу. Ніколи і нікому не вдавалося в українцях знищити віру, надію, любов до своєї Батьківщини. І це не зможе зробити ніхто і ніколи. Ніхто не має права відбирати життя у людини, окрім Господа Нашого, — йдеться у зверненні.

Раніше повідомлялося, що Архієпископа Климента не пускають у СІЗО до Володимира Балуха в окупованому Криму. Він підкреслив, що окупаційна влада порушує право Балуха на захист.

QHA