СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Так званий «генеральний директор» вкраденої в України російськими окупантами компанії «Чорноморнафтогаз» Ігор Шабанов написав заяву про звільнення із займаної посади. Інформацію кримському інформагентству підтвердили джерела у самопроголошеному «уряді» Криму.

— Шабанов написав заяву на ім'я глави Криму з проханням розірвати трудовий договір за згодою сторін. Він також попросив виплатити компенсацію у розмірі п'яти середньомісячних окладів, повідомляють у кримській пресі.

Ігор Шабанов народився у Москві і до переїзду в Крим жив і працював у Росії.Загальний стаж його роботи у нафтогазовій галузі Росії — 21 рік.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 2014 року бурова платформа, яка належить ДАТ «Чорноморнафтогаз», була незаконно захоплена Російською Федерацією під час анексії Криму.

14 вересня 2016 року Україна ініціювала позов до Російської Федерації щодо порушення нею Конвенції ООН з морського права.

Україна заявляє і готова довести в арбітражі, що Російська Федерація порушує суверенні права України користуватися гарантованими правами у своїх морських акваторіях і на континентальному шельфі у прилеглих до Автономній Республіки Крим морських зонах, включаючи права на природні ресурси континентального шельфу.

Україна вимагає від Російської Федерації припинити порушення своїх прав і компенсувати завдані збитки.

6 лютого Приморський районний суд Одеси задовольнив клопотання Головного управління Національної поліції і наклав арешт на чотири плавучі бурові установки, що належать державній компанії «Чорноморнафтогаз» і були захоплені під час анексії Криму Росією.

ФОТО: інтернет

QHA