КИЇВ (QHA) -

Главі Спілки журналістів Росії Володимиру Соловйову в лютому 2018 року заборонили в'їзд на територію України терміном на три роки через відвідування окупованого Криму. Про це повідомили у прес-службі Незалежної медіа профспілки України (НМПУ).

НМПУ відправив запит до Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України (СБУ), у відповіді якого йдеться, що «в інтересах організації національної безпеки України, 22 лютого 2018 року громадянину Росії Соловйову Володимиру Геннадійовичу оголошено постанову про заборону в'їзду в Україну терміном на три роки».

У НМПУ відзначили, що Конфедерація журналістських організацій України (КЖОУ) оприлюднила «Заява про протизаконну діяльність в Україні голови СЖР В. Соловйова».

У заяві йдеться, що під час перебування на анексованому півострові, Соловйов зустрічався з самопроголошеним головою Криму Сергієм Аксеновим та іншими представниками окупаційної влади півострова.

QHA повідомляло, що українські прикордонники не пропустили в країну журналістку російського пропагандистського телеканалу Russia Today з Великобританії Полу Сліер. Її затримали в аеропорту «Бориспіль». Журналістка прилетіла в Україну рейсом з Відня (Австрія). Полі Сліер з 2016 року заборонено в'їзд на територію України терміном на 5 років.

QHA