СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Так званий прокурор Євпаторії в анексованому Криму Олександр Мошегов запропонував звільнити «голову адміністрації» міста Андрія Філонова за підозрою у корупції. Про це виданню «Крыминформ» повідомила «голова муніципального утворення» Євпаторії Олеся Харитоненко.

За її словами, вже створено комісію для службового розслідування цієї ситуації.

Сам Філонов розповів про причини заяви «прокурора».

— Мною підписано розпорядження про призначення директором одного з підприємств адміністрації людини, яка є біологічним батьком жінки, з якою я живу. Ми офіційно не розписані, вона офіційно не є моєю дружиною.

При цьому він підкреслив, що рішення про призначення батька його цивільної дружини на цю посаду ухвалював апарат «адміністрації», а він нібито тільки підписав це розпорядження.

Філонов додав, що якщо створена комісія визнає його дії такими, які мають корупційний характер, він готовий залишити свою посаду за власним бажанням.

 

QHA повідомляло, що 32% кримчан відзначає високий рівень корупції на півострові. Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки, 27% опитаних відповіли, що рівень корупції не змінився, і як і раніше залишається високим, а 5% респондентів заявили, що корупції стало більше.

Так, в Криму за 2017 рік було зафіксовано більше двох тисяч випадків корупції. При цьому, до відповідальності притягнули близько тисячі чоловік.

 

Джерело: Крыминформ

QHA