КИЇВ (QHA) -

Вища рада правосуддя 18 червня планує розглянути законопроект про створення Вищого антикорупційного суду. Президент України Петро Порошенко зазначив, що після розгляду законопроект зареєструють у Верховній Раді як невідкладний.

 

Окупанти сьогодні проводять довибори до парламенту окупованого Криму і представницьких органів чотирьох муніципальних утворень. Дільниці відкрилися у Сакському одномандатному окрузі, Нижньогірсько-Радянському одномандатному окрузі, Алушті, Керчі, Красноперекопську і Феодосії.

 

Між правоохоронцями і групою незгодних з проведенням «Маршу рівності» у Києві сталися сутички. Учасники акції проти «Маршу рівності» відмовилися звільнити прохід учасникам маршу, тому правоохоронці змушені були відтіснити їх з дороги. У результаті зіткнень поліція затримала 56 осіб.

 

У Греції підписали договір про перейменування Македонії в Республіку Північна Македонія. Церемонія підписання договору відбулася в регіоні Преспес. Даний договір дозволить Македонії претендувати на вступ до Євросоюзу.

 

Правозахисники і сім'ї полонених українських військовослужбовців показали Путіну «червону картку». Завдання акції «Червона картка для Путіна» — привернути увагу української влади і міжнародних організацій до проблеми українських військових, які опинилися у полоні терористичних угруповань на Донбасі.

QHA