КИЇВ (QHA) -

9 травня у Києві розпочалося з пікету під стінами телеканалу «Інтер», який влаштували «Національний корпус» і «Національні дружини». Вони вимагали позбавити телеканал ліцензії за «пропагандистські заяви». Потім невідомі облили нечистотами і зеленкою керівника Російського центру науки і культури Костянтина Воробйова, який прямував на акцію "Безсмертний полк". А столичні правоохоронці у свою чергу сьогодні затримали чоловіка з рушницею і двох жінок із забороненою символікою.

В окупованому Криму студентів і викладачів Кримського інженерно-педагогічного університету змушували йти на мітинг на честь Дня Перемоги. Причому явка на захід була обов'язковою.

Міністерство закордонних справ України закликало Росію звільнити Ферата Сайфуллаєва, незаконно засудженого за надуманою справою «Хізб ут-Тахрір», оскільки РФ відмовилася передати політв'язня України.

У Севастополі ж окупанти вивезли на парад військову техніку — ракетні комплекси «Бастіон», «Ураган», «Панцир-С», танк Т-34 і зенітно-ракетний комплекс С-400 «Тріумф».

Сьогодні в окупованому Криму жителі села Чоюнчі (Урожайне) Сімферопольського району поклали квіти до погруддя національного героя кримськотатарського народу, легендарного льотчика Амет-Хана Султана.

QHA