АНКАРА (QHA) -

Кандидат від Республіканської народної партії Туреччини і головний суперник чинного президента Реджепа Тайіпа Ердогана Мухаррем Індже визнав свою поразку, повідомляють турецькі ЗМІ.

Так, агентство Анадолу наводить слова Індже, який заявив: "Я визнаю підсумки голосування".

— Підрахунок голосів ЦВК збігається з нашим власним підрахунком. Я бажаю Ердогану бути президентом усіх турків, яким би і я став у разі моєї перемоги, — сказав Мухаррем Індже.

Він також заявив, що має намір привітати Ердогана з перемогою.

Відзначимо, згідно з офіційними даними, чинний прездіент Ердоган отримав підтримку 52,6% виборців, у той час як Індже — 30,6%. Третім у президентських перегонах став співголова партії Демократичних народів Селахаддін Демірташ.

Як писало QHA, Мухаррем Індже завоював більшість голосів громадян Туреччини, які проживають в Україні.

42,2% турків, які голосували в Україні, віддали перевагу лідеру Республіканської народної партії, а за президента Ердогана віддали 29,2% голосів виборців в Україні (другий після Індже в Україні).

Нагадаємо, вчора також проводили і позачергові вибори до парламенту. Так, 10%-й виборчий бар'єр до законодавчого органу Туреччини подолали п'ять політичних партій: правляча Партія справедливості і розвитку, Республіканська народна партія, Партія націоналістичного руху, прокурдська Народно-демократична партія і «Гарна партія».

Джерело: Anadolu

QHA