КИЇВ (QHA) -

Жителі окупованого Криму зможуть проголосувати на виборах президента України. Про це повідомив представник президента України в АР Крим Борис Бабін.

Він зазначив, що для цього готуються відповідні зміни до законодавства.

— Ми маємо намір створити для кримчан можливість участі у виборах, для цього ми готуємо зміни до законодавства. Наприклад, щоб жителі Криму змогли за певний період до виборів проголосувати на виділених виборчих дільницях на материку. У нас щомісяця лінію адміністративного розмежування перетинають до ста тисяч чоловік — для отримання адміністративних послуг, через сімейні причини, гуманітарні питання, медичні, освітні і так далі. Якщо вони будуть знати, що, скажімо, протягом двох місяців зможуть проголосувати на організованих для них виборчих дільницях, і таких ділянок буде досить — вони прийдуть і проголосують, — сказав він.

Бабін додав, що систему голосування мають намір змінити до парламентських виборів у 2019 році.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що жителі Криму рано чи пізно візьмуть участь у виборах президента України.

Порошенко зазначив, що замість російського аншлюсу буде українське повернення — повернення Криму до України і України в Крим.

Джерело: Liga.net

QHA