КИЇВ (QHA) -

Слідчі дії Генеральної прокуратури України в офісах «Укрнафти» велися в рамках досудового розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ПАТ «Укрнафта» протягом 2013-2015 років. Про це повідомляється на сайті ГПУ.

Під час слідства було встановлено, що продажі видобутої сировини здійснювалися переважно підприємствам, які входили до групи «Приват», а керівники ПАТ «Укрнафта», діючи в інтересах цих підприємств, умисно надавали до Аукціонного комітету відомості про щільність нафти, що видобувається, які не відповідали реальним фізико-хімічними характеристиками, зокрема, ємності барелів на 1 тонні нафти (коефіцієнт баррелізаціі).

Це призвело до заниження обсягу кожного лота видобутої сировини, виставленого на продаж, і його здешевлення, за попередніми даними, завдавши збитків державній компанії ПАТ «Укрнафта» майже на 140 млн грн.

Обшуки «Укрнафти» слідчими Генеральної прокуратури України за підтримки Служби безпеки України проводилися з метою виявлення документів, які можуть бути доказами в кримінальному провадженні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вранці 5 квітня прес-служба ПАТ «Укрнафта» повідомила, що співробітники ГПУ проводять обшуки в офісах компанії. «Укрнафта» висловила готовність співпрацювати зі слідством.

ФОТО: інтернет

QHA