КИЇВ (QHA) -

Генеральна прокуратура України направила до французьких правоохоронних органів запит про екстрадицію підозрюваного в організації груп "тітушек" під час Революції Гідності Армена Саркісяна. Про це сьогодні, 20 квітня, заявила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Повідомляється, що своє звернення ГПУ відправила 16 квітня.

Раніше глава МВС Арсен Аваков заявив, що Інтерпол затримав у Франції Армена Саркісяна. Він зазначив, що МВС отримало офіційне підтвердження затримання підозрюваного.

Аваков розповів, що Саркісяна затримали на дорозі під час перевірки документів. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. Саме до цього часу Генпрокуратура України має надіслати усі відповідні документи на його екстрадицію.

За словами Авакова, Саркісяна вважають одним з організаторів «тітушек», які орудували під час Євромайдану. За попередніми даними, саме група Саркісяна причетна до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Заарештований Юрій Крисін, якого вважають керівником «тітушек», був його «підшефним», додав глава МВС.

QHA