КИЇВ (QHA) -

Уряд України вніс до середньострокового плану дій до 2020 року повернення анексованого Росією Криму та звільнення тимчасово окупованих територій Донбасу. Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив на засіданні Кабінету міністрів у середу 28 грудня, передає кореспондент QHA.

— Донбас і Крим одним словом можу сказати: звільнення і реінтеграція соціальна, інформаційна. Тут є відповідна стратегія, яка затверджена і закладена в цей план дій, який ми будемо виконувати в найближчі три роки, сказав Гройсман і закликав всі міністерства попрацювати над поставленим завданням.

Кабмін в черговий раз одноголосно підтримав дорожню карту з розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму — це головне досягнення Мінінформполітики.

Нам важливо залучити до процесу обговорення та розробки документа якомога більше експертів і громадських діячів. Це наше спільне завдання не дозволити забути про Крим, зазначила перший заступник міністра інформполітики Еміне Джапарова.

Готову дорожню карту з розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму, за словами Джапарової, представлять у березні 2017 року.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець наголосив, що тема Криму і кримських татар в роботі його відомства залишатиметься пріоритетною до моменту деокупації півострова.

З останніх досягнень у сфері інформаційної підтримки кримської тематики у ЗМІ варто відзначити запуск кримськотатарської редакції каналу іномовлення UA|TV. Редакція випускає щоденні новини кримськотатарською мовою і готується транслювати проекти про досягнення України у сферах культури і туризму.

QHA