КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ (МЗС) України висловило протест у зв'язку із відвідуванням Криму прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим. Про це повідомили у прес-службі українського МЗС.

— Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку із неузгодженим з Україною перебуванням прем'єр-міністра Російської Федерації Медведєва на тимчасово окупованій території України — Автономній Республіці Крим та м. Севастополь 28–29 липня 2018 року, — йдеться у повідомленні відомства.

У МЗС зазначили, що візит Медведєва в Крим — грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України.

— Перебування Д. Медведєва на території Автономної Республіки Крим є грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічною і демонстративною зневагою російською стороною загальновизнаних норм міжнародного права, зобов'язань за двосторонніми і багатосторонніми договорами, учасниками яких є Україна і Росія.

Нагадаємо, 28–29 липня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв перебував в окупованому Севастополі, де відбувся військовий парад на честь Дня Військово-морського флоту Росії.

QHA повідомляло, що Дмитро Медведєв назвав «плачевною» ситуацію з додатковою освітою в окупованому РФ Криму. Він вказав на недофінансування, зношеність інфраструктури і низький рівень оснащення навчальних закладів.

QHA