КИЇВ (QHA) -

Нардеп України від Опозиційного блоку Дмитро Добкін, молодший брат одіозного екс-глави Харківської області Михайла Добкіна, 1 листопада на засіданні Верховної Ради сидів на своєму депутатському місці, уважно слухав порядок денний і одночасно листувався з якоюсь Ірою Гамалією, старанно закриваючи долонею екран смартфона від камер операторів українських телеканалів.

Іра, записана в телефоні Дмитра Добкіна під псевдонімом «Гамалія», очевидно, турагент нардепа, яка працює у туристичній компанії Гамалія.

Під час засідання Добкіну прийшло повідомлення від Іри: вона забронювала нардепу тур вартістю 135 тисяч євро (3 млн 500 тис. у гривневому еквіваленті). Люб'язний туроператор уточнила, що у ціні врахована знижка розміром 10%. Інші подробиці переписки невідомі, оскільки Добкін-молодший ретельно закривав екран від сторонніх очей.

Після отримання радісної звістки депутат, ймовірно, вирішив відсвяткувати майбутню відпустку. Посеред промови спікера Андрія Парубія він встав з місця, тримаючи в руках пляшку води, пройшовся по залу і сховався за мармуровою колоною, що підпирає балкон для преси.

Що саме прийняв Добкін, лишається таємницею, однак, судячи з відеозапису, це подіяло. Депутат не відразу зміг повернутися на робоче місце. Він довго стояв, спершись об стіну і неприродно витріщивши очі.

Опанувавши сплеск емоцій, Добкін-молодший повернувся на місце. Однак своєрідний вираз його обличчя і хаотичні жести змусили замислитися колег, що побачили його.

Користувачі соцмереж відреагували на відео інциденту досить різко, зокрема журналістка «5 каналу» Яніна Соколова стверджує у Facebook, що це не перший прояв залежності нардепа.

ФОТО: скріншот відео «Голос народу»

QHA