КИЇВ (QHA) -

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький має намір просити кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про своє відсторонення від посади. Про це він повідомив перед допитом у Генеральній прокуратурі України (ГПУ).

Холодницький заявив, що ГПУ відкрила проти нього кримінальне провадження у справі про розголошення даних досудового розслідування.

Глава САП заперечує усі звинувачення проти нього і вважає, що ця справа пов'язана зі спробою дачі хабара виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун.

— Це так звана справа про спробу дачі хабара Супрун. Взагалі, наскільки я розумію, там 4 або 5 дисциплінарних фактів, 3 з них грунтуються на справі Супрун, — сказав він.

Нагадаємо, Назар Холодницький заявив, що його можливе звільнення і виклик на допит до ГПУ — «цілеспрямована політична акція».

Раніше в ГПУ заявили, що Холодницький 30 березня викликали на допит у якості свідка в департамент ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки, однак він не прийшов.

QHA повідомляло, що генеральний прокурор України Юрій Луценко зажадав звільнити керівника САП Назара Холодницького. Луценко зазначив, що з відповідним поданням він звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Джерело: Громадське

QHA