КИЇВ (QHA) -

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький, глава Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник і генеральний прокурор України Юрій Луценко виступлять у парламенті з приводу розслідування стосовно голови САП. Про це повідомили на засіданні Верховної Ради.

За відповідне рішення проголосувало 247 депутатів.

Виступ в Раді запланували на 12:00 4 квітня.

QHA повідомляло, що Назар Холодницький має намір просити кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про своє відсторонення від посади. Холодницький заявив, що ГПУ відкрила проти нього кримінальне провадження у справі про розголошення даних досудового розслідування.

Нагадаємо, Назар Холодницький заявив, що його можливе звільнення і виклик на допит до ГПУ — «цілеспрямована політична акція».

Раніше в ГПУ заявили, що Холодницького 30 березня викликали на допит у якості свідка в департамент ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки, однак він не прийшов.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зажадав звільнити керівника САП Назара Холодницького. Луценко зазначив, що з відповідним поданням він звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

QHA