КИЇВ (QHA) -

Прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович запропонував допомогти дітям з сімей українців і кримських татар з окупованого Росією Криму, чиїх батьків затримали росіяни. Про це написала перший віце-спікер Верховної Ради, уповноважений президента України з врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

— Прем'єр-міністр Хорватії виступив з ініціативою допомоги дітям з сімей кримських татар і українців з Криму, чиїх батьків ув'язнив окупаційний режим, а також активізації співпраці за програмами розмінування, психологічної та медичної реабілітації військових, тренінгів для військових медиків і психологів, — написала вона.

Геращенко також повідомила, що під час зустрічі сторони обговорили питання активізації діалогу в рамках країн Східного партнерства та ЄС. За її словами, хорватський уряд готовий сприяти активізації проектів і міжпарламентських зв'язків.

QHA повідомляло, що в Україні з'явиться єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти. Окрім того, може з'явитися комітет з питань осіб, зниклих безвісти, завданням якого буде з'ясування долі й місцезнаходження зниклих безвісти.

QHA