КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада прийняла держбюджет на 2017 рік. Його підтримали 274 народних депутата. Списки пофракційного і поіменного голосування оприлюднені на сайті Верховної Ради.

Перед прийняттям бюджету про підтримку існуючого проекту бюджету заявляли депутати Блоку Петра Порошенка, Радикальної партії Олега Ляшка та Народного Фронту. БПП дав за бюджет 122 голоси, Народний фронт — 74, Радикальна партія Олега Ляшка — 18, Відродження — 24, група Воля народу — 13, позафракційні депутати — 18 голосів.

Також бюджет підтримали п'ятеро депутатів від Самопомочі.

Нагадаємо, у ніч на 21 грудня Верховна Рада прийняла підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також у 3%. Доходи держбюджету встановлені в сумі 721,4 мільярда гривень, що на 15,1 мільярда гривень більше показника у попередньому проекті.

Прем'єр Володимир Гройсман особисто прибув на вчорашнє вечірнє засідання Ради, щоб підтримати прийняття бюджету. Пізніше до нього приєдналися президент України Петро Порошенко разом із лідером партії Народний фронт Арсенієм Яценюком.

QHA