КИЇВ (QHA) -

Кабінет міністрів України ухвалив рішення задовольнити звернення міністра інфраструктури України Володимира Омеляна про відсторонення від посади голови Державної служби з безпеки на транспорті (Укрнтрансбезпека) Михайла Ноняка. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на своїй сторінці у Facebook.

— Переконаний, що усі факти, які виявила антикорупційна перевірка Мінінфраструктури, будуть ретельно вивчені та досліджені. Міністерство й надалі готове надавати усі необхідні документи і сприяти проведенню об'єктивного розслідування як службового, так і з усіх тих кримінальних проваджень, що розслідуються правоохоронними органами за фактами вимагання та зловживання керівництвом низкою працівників Укртрансбезпеки, — написав він.

Нагадаємо, 22 березня Володимир Омелян звернувся до уряду з проханням звільнити Ноняка.

6 квітня співробітники СБУ затримали Ноняка, якого підозрюють у вимаганні у підприємця 38 тисяч доларів хабара за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення. За кожен документ чиновник отримував від 100 до 500 доларів при тому, що офіційна вартість бланку — 49 гривень.

QHA повідомляло, що військова прокуратура України викрила на хабарі держслужбовця з секретаріату Кабінету міністрів. Чиновник отримав 1000 доларів хабара за вплив на керівництво Головного управління майна і ресурсів Міністерства оборони України, щоб воно не перешкоджало діяльності Комісії з питань ліквідації та реорганізації державних підприємств Міноборони.

ФОТО: УНІАН

QHA