КИЇВ (QHA) -

Кабінет міністрів України затвердив договір про безвізовий режим з Катаром, а також Антигуа і Барбуда. Це рішення ухвалили під час засідання Кабміну.

Згідно з угодою, сторони можуть відвідувати країну без віз за наявності закордонного паспорта терміном до 90 днів раз на півроку.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна і Катар у березні підписали договір про скасування візових вимог.

QHA повідомляло, що Україна також підписала договір про безвізовий режим з острівною державою Антигуа і Барбуда. Церемонія підписання договору між двома країнами відбулася у Вашингтоні за участю посла України в США Валерія Чалого і посла Антигуа і Барбуди в США Рональда Сандерса.

Чалий зазначив, що підписання безвізу є свідченням налагодження активного політичного діалогу і взаємодії двох країн, зокрема, про співпрацю у міжнародних організаціях, допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, а також інформуванні країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

QHA