СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

 

В "уряді" Севастополя почали вживати заходів для боротьби з масовим звільненням "чиновників".

Зокрема, в "уряді" схвалили постанову, яка забороняє заступникам керівників органів "виконавчої влади" протягом двох років з дня звільнення зі "служби" працювати у комерційних організаціях, діяльність яких вони контролювали.

На думку "директора" департаменту громадської безпеки Володимира Татарчука, така практика викликає високі корупційні ризики.

Як пишуть "Примечания", незрозуміло, кого "губернатор" Севастополя Дмитро Овсянніков намагається утримати від переходу з рангу "чиновника" у бізнесмени.

Так, кримчан серед заступників "керівників" органів "виконавчої влади" майже не залишилося — їх витіснили вихідці з РФ. А російські "варяги", яких присилають до Криму, після звільнення не прагнуть залишатися на півострові.

Наприклад, пішла у відставку "голова" департаменту архітектури Севастополя Марина Ракова, і вона повернулася до Воронежа, а "екс-голова" департаменту економіки Андрій Саносян поїхав до Сибіру.

 
QHA писало, що 
Марина Ракова, яка обіймала пост "головного архітектора" Севастополя, подала заяву на звільнення у вересні. ЗМІ писали, що вона нібито не захотіла виконувати численні розпорядження "голови" міста Дмитра Овсяннікова.

Незабаром на посаду "головного архітектора" призначили чиновника з Волгограда Олександра Моловаженка.

Раніше посаду «директора департаменту громадської безпеки окупованого Севастополя» залишив Юрій Шерстньов.

 

Джерело: Примечания

QHA