ОТТАВА (QHA) -

Канада не братиме участі у новій військовій операції у Сирії проти режиму сирійського диктатора Башара Асада. Про це повідомив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

— Канада вже бере участь в північному Іраку проти «Ісламської держави». У нас є присутність в Малі, у нас є присутність у Латвії в складі військ НАТО. Ми не хочемо бути присутніми у Сирії, — зазначив він.

Трюдо підкреслив, що Канада надає гуманітарну допомогу і намагається знайти рішення конфлікту в Сирії.

Прем'єр-міністр Канади висловив стурбованість ситуацією у Сирії і заявив, що Канада «залишається разом зі своїми союзниками, щоб спробувати протистояти військовим злочинам проти людяності».

QHA повідомляло, що Військово-повітряні сили Великобританії, які розташовані на базі на півдні Кіпру, привели у бойову готовність для можливого нанесення удару по Сирії у відповідь на хімічну атаку в Думі.

Нагадаємо, щонайменше 150 людей загинуло у місті Дума в сирійській провінції Східна Гута через отруєння токсичним газом. У результаті хімічної атаки постраждали понад 1000 осіб. Причиною отруєння називають газ зарин, який був у бочковій бомбі, скинутої з гелікоптера.

Джерело: Radio - Canada

QHA