КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 3 квітня, Касаційний адміністративний суд Верховного суду України відхилив скаргу захисту лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі, яка була подана після відмови Державної міграційної служби (ДМС) у наданні йому статусу біженця. Про це заявив адвокат Руслан Чорнолуцький, якого цитує прес-служба «Руху нових сил».

6 лютого захист Саакашвілі звернувся до Касаційного адміністративного суду зі скаргою на рішення судів першої та апеляційної інстанцій у справі відмови Управління ДМС України в Київській області в оформленні документів щодо надання Саакашвілі статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

Відзначається, що суд залишив рішення попередньої інстанції без змін. Адвокати вже заявили, що оскаржать це рішення у Європейському суді з прав людини.

Нагадаємо, раніше Міхеїл Саакашвілі заявив російським журналістам, що з України його видворили на приватному літаку співробітники охорони президента України Петра Порошенка і депутата Ігоря Кононенка. За його словами, ці люди "прикидалися українськими прикордонниками".

QHA