СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

З лікарень анексованого Криму виписали ще п'ятьох постраждалих під час вибуху і розстрілів у керченському політехнічному коледжі.

Таким чином, станом на сьогодні, 31 жовтня, у лікарнях півострова залишаються 16 постраждалих.

Так, у Сімферопольській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги перебуває дві людини з травмами легкого і середнього ступеня тяжкості.

У Республіканській клінічній лікарні — одна людина з травмами легкого ступеня тяжкості.

У Республіканській дитячій клінічній лікарні — шість чоловік з травмами легкого ступеня тяжкості.

У психіатричній лікарні №5 лікування проходить одна дитина з травмами легкого ступеня тяжкості.

У Керченській міськлікарні №1 перебуває двоє дорослих з травмами середньої тяжкості й троє дітей з травмами середньої тяжкості.

У Керченській міській дитячій лікарні — одна дитина з травмами легкого ступеня тяжкості.

Як заявив голова "Комітету з праці, соціального захисту, охорони здоров'я і справ ветеранів" Криму Олександр Шувалов, в медичних установах Москви перебуває на лікуванні 12 постраждалих під час керченської трагедії, з них 7 дітей.

Ще дев'ять осіб проходять лікування в медустановах Краснодарського краю РФ.

Як заявили "Крыминформу" у прес-службі кримського "МОЗ", декількох постраждалих планують перевести з лікарень Краснодарського краю до Керченської міської лікарні №1.

 

Відзначимо, 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкому, їх влаштував студент коледжу, 18-річний Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці. У результаті трагедії загинула 21 людина, включаючи підозрюваного.

 

Джерело: РИА Новости, Крыминформ

QHA