КИЇВ (QHA) -

Основною метою російських інфраструктурних проектів, у тому числі Керченського мосту, є подальша мілітаризація Криму, заявив QHA постійний представник президента України в АРК Борис Бабін, коментуючи відкриття 15 травня мосту з РФ на анексований український півострів.

За словами Бабіна, міст створить передумови для більш активного використання півострова як плацдарму російської агресії проти України, інших країн Європи і регіону Середземного та Чорного морів.

— Не тільки Керченський міст, а й траса Таврида разом з двома теплоелектростанціями є ключовими інфраструктурними проектами, які держава-агресор здійснює в Криму. Їхньою основною метою є забезпечення подальшої мілітаризації Криму, створення передумов для більш активного використання півострова як плацдарму російської агресії проти України, інших країн Європи і регіону Середземного та Чорного морів, — заявив він.

Бабін при цьому зазначив, що Керченський міст відіграватиме певну роль в економіці анексованого півострова, але "явно не ключову".

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян, заявив, що Росія має компенсувати збитки Україні через будівництво Керченського мосту. Він підкреслив, що Україна направила відповідні документи до міжнародних інстанцій.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що Путін відкрив Кримський міст.

Глава держави-окупанта сів за кермо вантажівки «КамАЗ» і очолив колону вантажівок.

QHA