КИЇВ (QHA) -

Російському політтехнологу, керівнику інформаційної служби телеканалу «Інтер» Ігорю Шувалову заборонили в'їзд в Україну на 5 років.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Шувалов, якого Геращенко називає «шефом відомої провокаторки Марії Столярової», сприяв поширенню російської пропаганди в Україні:

— За оперативними даними, антиукраїнська діяльність Шувалова І.Ю. використовувалася спецслужбами Російської Федерації в активних методах впливу щодо висвітлення спеціально підготовлених і резонансних відомостей через засоби масової інформації, зокрема, щодо висвітлення у ЗМІ репортажів щодо звинуваченням керівництва нашої країни у військовому захопленні влади 2014 року та спланованої акції «Небесна сотня».

За словами Геращенко, Шувалов притягнутий до широкомасштабної акції щодо зриву євроінтеграційних і сучасних реформ в Україні.

Радник Авакова нагадав, що вперше СБУ видворила Шувалова з України 28 березня 2014 року.

— Але під зустрічним тиском співвласників телеканалу «Інтер» на тодішнього главу СБУ Валентина Наливайченка це рішення було скасоване, і Шувалов ще три роки продовжував виконувати завдання російської пропаганди, фактично керуючи інформаційним блоком «Інтера».

У свою чергу Ігор Шувалов прокоментував «Українській правді» рішення про заборону в'їзду так:

— Нинішня суєта навколо мене пов'язана з міжвидовою боротьбою українських політиків, з якими я добре знайомий і з якими в різний час співпрацював. Україна  моя друга батьківщина, я її люблю і завжди бажав і бажаю їй добра і миру, тому нинішня заборона абсурдна. Своїм недоброзичливцям повідомляю: ми живемо в часі і у світі, в якому немає кордонів, немає місця нетерпимості до іншої точки зору і заборонам медіа та свободи слова.

Раніше QHA повідомляло про те, як телеканал «Інтер» виправдовував міжнародного злочинця і виступав проти євроатлантичної інтеграції України.

ФОТО: інтернет

QHA