ХАРКІВ (QHA) -

Девізом другого молодіжного форуму, що відкрився в кіноконцертному залі «Україна», стала фраза «Харків для молоді — молодь для Харкова». У залі, розрахованому на дві тисячі осіб, не було де яблуку впасти, студенти та активісти прийшли, щоб познайомитися з програмою та подивитися невеликий концерт талановитих молодих харків'ян.

Відкрив форум заступник міського голови Харкова І. Терехов. Він висловив упевненість у тому, що в рамках роботи цього масштабного заходу молодь виробить нові пропозиції щодо поліпшення якості життя в рідному місті. Крім того, він пообіцяв всіляку підтримку з боку міської влади в реалізації нових конструктивних ідей.

Протягом трьох днів, з 3 по 6 листопада, у вузах Харкова пройдуть круглі столи за п'ятьма основними напрямами роботи молодіжного форуму: хлопці піднімуть питання спорту, культури, бізнесу в сфері IT-технологій, молодіжної політики, науки і освіти. Під час урочистого відкриття теми круглих столів презентували їх координатори з числа учасників Молодіжної ради при Харківському міському голові.

На думку експертів, такі заходи необхідні кожному місту в Україні. Однак декого з опитаних фахівців в області політики і права насторожує те, що захід проводиться за підтримки мерії Харкова, очолюваної досить одіозним мером Геннадієм Кернесом. Серед експертів існує думка, що очолювана ним політсила готує собі електоральне поле на випадок дострокових виборів.

QHA