КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 30 травня, Окружний адміністративний суд Києва відмовив лідеру політичної партії «Рух нових сил», екс-голові Одеської ОДА та колишньому президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі в задоволенні позову до МВС щодо наказу, на підставі якого його позбавили українського громадянства. Про це заявили у прес-службі Окружного адмінсуду.

Повідомляється, що позов був відхилений через відповідності документа вимогам законодавства.

Відзначимо, політик просив суд визнати незаконним і недійсним наказ МВС "Про затвердження зразків документів, які подаються для встановлення належності до громадянства України, прийняття до громадянства України, оформлення набуття громадянства України, припинення громадянства України, скасування рішень про оформлення набуття громадянства України та журналів обліку" в частині визначення у цій формі заяви вказівки "Під судом і слідством на території іноземних держав не перебуваю".

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Політик хоче, щоб канцлер допомогла йому повернутися в Україну законним шляхом.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що влада Нідерландів видала Саакашвілі посвідчення особи. Однак сам політик заявив, що рішуче налаштований повернути собі українське громадянство.

QHA