КИЇВ (QHA) -

Захід відбувся в суботу, 1 жовтня.

— Сьогодні ми відкриваємо біля озера Тельбін першу і найбільшу в Україні сучасну бігову доріжку. Це доріжка з гумовим покриттям, бігати по ній дуже зручно — невелике навантаження на суглоби. Аналогів в Україні немає, це голландські технології, гарантію дають на п'ять років, — зазначив на церемонії відкриття нового спортивного маршруту Віталій Кличко.

 

Мер нагадав, що територію навколо озера Тельбін кілька років тому хотіли забудувати.

— Ми разом з громадськістю відстояли цю зону відпочинку, щоб у озера не було жодних забудов. Облаштували територію, продовжуємо озеленення, — додав Кличко.

Ранкове тренування біля озера пройшло у рамках підготовки до Київського міжнародного марафону, який відбудеться 9 жовтня. У тренуванні та забігу взяли участь кілька сотень киян, інформує прес-служба глави міста.

Після забігу мер вручив почесні грамоти і нагороди кращим волонтерам-рятувальникам — представникам пляжного патруля Києва.

— Сто чотирнадцять осіб були врятовані на пляжах Києва в цьому році. Кожна четверта — дитина, — підкреслив Віталій Кличко і подякував волонтерам за врятовані життя земляків.

Як повідомив «Інтерфакс», вранці, напередодні офіційних заходів біля озера Тельбін, по доріжці пробігся наш видатний боксер Володимир Кличко разом із офіцером Сергієм Романовським, якому він допоміг придбати сучасний протез.

Командир роти десантників Сергій Романовський був поранений біля селища Щастя Луганської області в 2014 році і втратив ногу. Тепер же завдяки протезу, виготовленому в Австрії, він знову може займатися спортом, бігати та готуватися до Паралімпіади в Токіо в 2020 році. Через тиждень Романовський візьме участь у Київському міжнародному марафоні.

ФОТО: Олексій Іванов

QHA