БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Україна не має наміру йти на будь-які поступки щодо заборони на в'їзд в країну учасниці Євробачення від Росії Юлії Самойлової, оскільки раніше вона порушила українське законодавство. Про це заявив глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін після засідання комісії Росія — НАТО у Брюсселі, передає LB.ua.

— Жодні поступки, формальні або неформальні, не обговорюються. Ми говоримо про дотримання закону. Якщо закон порушений, то ми не можемо говорити про якісь кроки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, директор Європейського мовного союзу (EBU) Інгрід Делтенре у коментарі швейцарському таблоїду Blick висловила обурення «використанням конкурсу в політичних цілях», маючи на увазі заборону в'їзду в Україну російській учасниці Євробачення.

Співачці Юлії Самойловій, яка повинна була представляти РФ на Євробаченні-2017, СБУ офіційно заборонила в'їжджати на територію України протягом трьох років, оскільки 2015 року росіянка виступила в окупованому Криму, тим самим порушивши українське законодавство.

Директор пісенного конкурсу Йон Ола Санд безпосередньо перед заявою СБУ наголосив, що українська влада може сама, в рамках чинного законодавства, прийняти рішення про допуск або недопуск до Євробачення учасниці від РФ Юлії Самойлової, і керівництво конкурсу зобов'язане поставитися до цього рішення з повагою.

ФОТО: УНІАН

QHA