НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Забезпечення постійного моніторингу кордону України з Російською Федерацією є фактором повного виконання Мінських угод, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером, повідомляє прес-служба МЗС.

Зазначається, що зустріч, на якій, обговорювалося виконання Мінських домовленостей, відбулася 18 вересня у Нью-Йорку в рамках загальних дебатів 72-ї сесії Генасамблеї ООН.

— Забезпечення постійного моніторингу російсько-українського кордону є неодмінною фактором повного виконання Мінських домовленостей, заявив міністр.

Крім того, співрозмовники обговорили перспективи розгортання на території України операції ООН з підтримки миру. Клімкін наголосив, що така місія повинна діяти на всій території ОРДЛО, зокрема уздовж тимчасово неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

Як повідомлялося раніше, глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін обговорив із главами МЗС Польщі та Швеції розгортання миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй на Донбасі в рамках робочої поїздки до Нью-Йорку.

Джерело: Прес-служба МЗС України

QHA