АНКАРА (QHA) -

Міністр закордонних справ (МЗС) України Павло Клімкін під час зустрічі в Туреччині обговорив з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу питання відкриття українського консульства в Анталії. Про це Клімкін написав на своїй сторінці у Twitter.

Відкриття консульства України в Анталії може статися вже цього року.

— Сьогодні в Туреччині. З другом Мевлютом обговорили все і навіть більше: від стратегічного партнерства — до відкриття нашого Консульства в Анталії цього року, — написав він.

Нагадаємо, глава МЗС України на спільній прес-конференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу подякував владі Туреччини за підтримку територіальної цілісності України. Прес-конференція була присвячена двостороннім відносинам Києва та Анкари.

Раніше Павло Клімкін на зустрічі зі своїм турецьким колегою в Анкарі заявив, що Україна і Туреччина планують досягти рівня товарообігу в розмірі 10 млрд доларів.

За словами глави зовнішньополітичного відомства України, досягнення цієї мети і укладення договору про Зону вільної торгівлі стане одним з головних досягнень двосторонніх відносин та економічного співробітництва.

QHA