КИЇВ (QHA) -

Обидва кінці кримського мосту — це шлях в нікуди. Про це написав глава українського МЗС Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter.

— Насправді міст через Керченську протоку — це міст між окупованим Кримом, де люди залякані й зникають, і Росією, де можуть за один день заарештувати 1600 осіб за мирний протест. Обидва кінці мосту — це шлях в нікуди, — зазначив він.

Нагадаємо, прокуратура Автономної Республіки Крим проводить досудове розслідування у зв'язку із порушенням правил екологічної безпеки під час будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

За повідомленням прокуратури, досудове розслідування проводиться спільно зі слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим і м. Севастополі. У прокуратурі зазначили, що орієнтовні збитки, завдані навколишньому середовищу Чорного і Азовського морів, складуть не менше 10 млрд грн.

Раніше російський опозиційний політик Костянтин Боровий заявив, що після деокупації Криму Керченський міст доведеться знести. Також російський опозиційний політик підкреслив, що кошти, витрачені на цей міст, не окупляться ніколи.

QHA