ВАТИКАН (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 8 серпня зустрівся з Папою Римським Франциском під час загальної аудієнції у Ватикані й подякував йому за гуманітарну ініціативу «Папа для України».

Про це повідомили у прес-службі Міністерства закордонних справ (МЗС).

— Міністр закордонних справ Павло Клімкін разом з групою українських дітей зустрівся з Папою Римським Франциском під час загальної аудієнції у Ватикані, щоб отримати його благословення, а також подякувати Понтифіку за гуманітарну ініціативу «Папа для України», молитви за мир у нашій країні й передати ексклюзивну копію книги («Книга Добра»), — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що «Книга Добра» — «міжнародний соціальний проект, який покликаний надихати на перемоги і добрі починання в усьому світі».

— 8 серпня «Книга Добра», до підготовки якої приєдналися більше 300 тисяч дітей і дорослих з усіх куточків України, почала свою подорож світом з Ватикану.

У виданні зібрані 50 реальних розповідей про добро.

— У цьому унікальному виданні, виготовленому вручну на папері з бавовни і трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро, міститься 50 реальних розповідей про добро і 50 малюнків, що є відображенням дитячого бачення людяності, щирості й співчуття у повсякденному житті.

QHA повідомляло, що 23 травня Папа Римський Франциск зустрівся з українськими військовими у Ватикані на площі Святого Петра. Після завершення аудієнції українські військові змогли особисто привітати Папу Римського.

Раніше, наприкінці грудня, Франциск у своєму традиційному різдвяному посланні "До міста і до світу" молився за мир для України. Понтифік назвав українців дітьми Ісуса, які страждають від насильства.

QHA