КИЇВ (QHA) -

Російська Федерація продовжує дотримуватися тактики контрольованого загострення ситуації на Донбасі, — заявив у середу 3 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з главою МЗС Німеччини Зігмаром Габріелем, передає кореспондент QHA.

— Я дуже детально розповів Зігмару, яка в нас зараз ситуація. Вона дуже напружена. У нас немає реального припинення вогню. Тільки за останні дні у нас було більше 60 обстрілів, більше третини з них — із забороненої зброї. Ми втратили трьох наших воїнів, 15 поранені, — повідомив Клімкін, — Росія продовжує тактику контрольованої ескалації на Донбасі. Ми все це бачимо не тільки з обстрілів, а й по тому, як ОБСЄ не може реально контролювати те, що відбувається на окупованій території.

Глава МЗС України також зазначив, що 4 січня він зі своїм німецьким колегою відвідає Донбас, і висловив надію на те, що у Зігмара Габріеля буде дуже хороший шанс ознайомитися із ситуацією на Донбасі на власні очі.

Нагадаємо, раніше Габріель заявив, що мандат миротворчої місії ООН на Донбасі повинен поширюватися на окуповану територію, а її учасники повинні бути озброєні.

QHA