КИЇВ (QHA) -

Росія намагається перетворити щорічну конференцію ОБСЄ з прав людини, яка проводиться у Польщі, на фарс, заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За його словами, для цього РФ використовує фейкові новини, виступи так званих «журналістів» пропагандистських каналів і членів фейкових «організацій».

Клімкін зазначив, що зараз з'ясовується, як російські пропагандисти отримали польську візу, адже, за їхніми словами, вони приїхали з окупованого Криму з російськими паспортами.

— Ми збираємо цю інформацію, оскільки це стосується і окупованого Криму, і Росії. Там, насправді, були не десятки, а сотні людей, які за визначенням є фейковими. Зараз разом з нашими партнерами ми усіх їх визначаємо і поговоримо з організаторами з приводу демократії прав людини і про те, що якщо цей досвід повториться, то дійсно цей форум перехопить Росія.

Раніше на конференції ОБСЄ делегація РФ заявила, що "Україну потрібно покарати за вбивство Шарія".

На конференції ОБСЄ зірвали виступ російських пропагандистів щодо Криму. Коли один з представників російської делегації представився з трибуни «Республіка Крим, Росія», йому вимкнули мікрофон.

Джерело: ATR

QHA