КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін констатував, що Росія займається дестабілізацією ситуації на Донбасі. Про це міністр постійно інформує владу Франції та Німеччини.

Відповідну заяву Клімкін зробив на спільній прес-конференції з керівником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтером у Києві, передає УНІАН.

— Сьогодні ми особливо зупинилися на тому, яка ситуація на Донбасі. Ми маємо реальне погіршення ситуації з великою кількістю обстрілів, і у нас багато поранених. Таким чином, Росія зараз свідомо дестабілізує ситуацію.

Міністр зазначив, що регулярно спілкується з колегами по «нормандському формату».

Я перебуваю у постійному контакті і з моїми колегами. Я маю на увазі саме французьких і німецьких друзів по «нормандському формату». Вчора ввечері я мав детальну розмову з міністром закордонних справ Франції для того, щоб перебити цю свідому ескалацію ситуації з боку Росії.

Клімкін додав, що постарається також досягти прогресу у звільненні заручників.

Як повідомляло QHA, за словами міністра юстиції України Павла Петренка, Україна технічно готова до введення візового режиму з Російською Федерацією, але щоб це сталося, необхідне політичне рішення.

ФОТО: інтернет

QHA