КИЇВ (QHA) -

Якщо Євросоюз введе санкції проти осіб, причетних до організації незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму, це стане сигналом «усім справжнім колабораціоністам». Про це заявив міністр закордонних справ (МЗС) України Павло Клімкін на своїй сторінці у Facebook.

— Якщо ЄС введе санкції проти тих, хто брав участь в організації та проведенні виборів в окупованому Криму — це стане важливим сигналом усім справжнім колабораціоністам — тим, хто виконує накази окупаційної влади, — написав він.

Окрім цього, Клімкін підкреслив, що кримські татари показали свою мужність, коли не прийшли на «вибори» на анексованому півострові.

— Незважаючи на залякування, кримські татари свідомо не прийшли на нелегітимні вибори президента РФ в Криму — це не тільки акт громадянської волі й мужності, а й потужний сигнал нашим партнерам, — зазначив він.

QHA повідомляло, Рада Євросоюзу ввела санкції проти п'ятьох осіб, причетних до організації незаконних виборів президента Росії в окупованому Криму і Севастополі. У свою чергу, президент України Петро Порошенко зазначив, що тема деокупації Криму є однією з пріоритетних у ЄС.

QHA